Mijn Klacht:
Wat ik vandaag heb meegemaakt is uitermate absurd en schokkend. Als trouwe klant van Bol.com heb ik een vrieskist besteld, waarvan deze door PostNL is bezorgd. Deze chauffeur heeft zelf het apparaat naar boven gerold met stoten tegen de trappen. Zeer verontrustend heb ik hem hierop aangesproken. Hij ontkende deze werkwijze vervolgens! Daarnaast vertelde hij dat hij dit soort pakketten van bol.com normaal gesproken niet levert en van mij verwacht dat ik meehielp. Hij vond het ook niet de zaak om het apparaat uit te pakken en neer te zetten op de plek van mijn verzoek. Ik hem duidelijk gemaakt dat dit niet de service is welke bol.com beloofd bij de bezorging van dit apparaat. Vervolgens heb ik direct tel. contact opgenomen met bol.com en gesproken met Herman. Hierin werd naar doorvragen duidelijk dat dit niet de normale gang van zaken is en het apparaat aan de verkeerde bezorgingdienst is afgegeven. We hebben het gehad over eventuele mogelijke schade aan het apparaat en eventuele gevolgen hiervan. Hierin kon ik mij vinden.
Terug op de kwaliteit van de service.
Aan de hand hiervan heb ik tijdens dit gesprek een verzoek gedaan naar een compensatie van deze slechte service. Deze werd bot afgewezen. Waaronder ook mijn verzoek om met iemand te spreken die mij wel serieus neemt en met reden mijn situatieklacht behandelt. Wel wilde hij voor mij een klacht neerzetten bij Post.nl.
Ja natuurlijk, het is allemáál te wijten aan Post.nl. Ik heb aangeven dat dit de laatste keer is dat ik bestel bij Bol.com. Aangezien ik als persoon en trouwe klant graag met redelijke mensen zaken wil doen i.p.v. met robotten. Vervolgens bevestigde Herman dat hij zijn afspraken niet nakomt door naar verzoek, maar een gedeelte van het gesprek op mail te zetten i.p.v. alle besproken punten. Top! Petje af.
Gewenste Oplossing:
Wat het betekent om als klant echt serieus genomen worden en gewaardeerd te worden.

