Klacht: oplichting

Miliez op 08 juli 2013 over ondernemersgids in de categorie Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 27 augustus 2013
Reactie van het bedrijf:

Op 27/8 contact opgenomen; De creditnota wordt per vandaag bevestigd via de post. Afdeling Crediteuren admin.

Categorie Media
Status Opgelost
Datum 8 juli 2013

Een klant heeft een klacht ingediend tegen Ondernemersgids na een telefoongesprek waarin hij duidelijk maakte geen vermelding te willen, omdat hij zijn bedrijf stopzet. Ondanks deze communicatie ontving hij een factuur van €665,50 en ervoer hij onvriendelijke behandeling van de klantenservice tijdens zijn pogingen om het probleem op te lossen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Enige tijd ben ik opgebeld door een slecht Nederlandse sprekende medewerker met een aanbieding. Aangegeven dat ik geen enkel vermelding wil omdat ik stop met mijn bedrijf. Ben later terug gebeld. Aangegeven dat ik niet mee wil doen aan de vermelding. Nogmaals duidelijk gezegd dat ik geen kosten wil. Ze zei geen probleem. Voicelog opgenomen.
3 weken later krijg ik een factuur in de bus van €665,50.
Gelijk gebeld naar de ondernemersgids. Ik kreeg een onbeschofte medewerker aan de telefoon die zuchtend aangaf dat ik maandag maar terug moest bellen omdat ze gesloten waren en hing op. Dat was om 15.30, zij gaan om 16.00 dicht.

Maandag weer terug gebeld. Meneer die opnam was bepaald niet vriendelijk. Hij liet mij de voicelog horen. In een zinnetje heb ik “ja”gezegd op iets wat ik verkeerd heb begrepen. Dat blijkt dus om een abonnement te gaan. Tegen die meneer gezegd dat dat een vergissing is. Ik had het anders opgevat. Was midden in mijn verhaal en hij hing op. Terug gebeld nam een ander meneer op ( volgens mij was het dezelfde man). Legde hem uit dat er net opgehangen is. Zonder iets verder te vragen zei hij : “wat is de essentie van jou verhaal”. Ik heb gevraagd of een leidinggevende kan spreken. Hij zei mevrouw u staat niet in de winkel. Aangegeven dat ik vind dat hij heel onbeschoft tegen mij praat. Hij zei dat ik het bij een ander collega kan proberen, als ik daar zin in heb. Aangegeven dat ik de factuur niet ga betalen en er werk van ga maken.

Gewenste Oplossing:

Het niet betalen van de factuur.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ondernemersgids

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ondernemersgids nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ondernemersgids in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ondernemersgids een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ondernemersgids

Heeft op 27 augustus 2013 om 11:32 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 27/8 contact opgenomen; De creditnota wordt per vandaag bevestigd via de post. Afdeling Crediteuren admin.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM