Klacht: ns dalvrij abonnement

BenjaminS op 24 juni 2014 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 25 augustus 2014
Reactie van het bedrijf:

25.08.14 per e-mail beantwoord. Meneer stuurt 5x precies dezelfde melding. In één e-mail beantwoord. Klacht geregistreerd en doorgegeven aan het verantwoordelijk management.

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 24 juni 2014

Een klant heeft onlangs een NS Dalvrij abonnement afgesloten, maar is teleurgesteld over de lange looptijd van een jaar, terwijl hij verwachtte dat het om een maandabonnement ging. Hij uit zijn frustratie over de onduidelijkheid van de voorwaarden en de financiële druk die het abonnement met zich meebrengt, gezien zijn onzekerheid over zijn werk. De klant vraagt om meer duidelijkheid en flexibiliteit in het abonnement.

Mijn Klacht:

ik heb begin deze maand een NS Dalvrij abonnement afgesloten. Zoals de NS zelf al duidelijk aangeeft heeft het veel voordelen.
Echter iets minder duidelijk, en waar je later pas achter komt is dat het een abonnement is voor een jaar. Sorry een maandabonnement waar je een jaar aan vast zit?

Via internet lees ik dat veel mensen er zijn ingetrapt ( sorry NS maar zo voelt het)

Ik heb dit abonnement afgesloten omdat ik waarschijnlijk tijdelijk, voor een aantal maanden wil reizen. Wellicht ook langer, dat is afhankelijk van het werk. toch zou ik graag willen dat wanneer ik het niet meer nodig heb ik er gewoon van kan afzien. De reden is dat ik veel onzekerheid heb over behoud van mijn baan, een iedere maand een bedrag van 100,- voor niets slaat nergens op.

Beste NS. Misschien toch duidelijker vermelden dat het gaat om een looptijd van een jaar. Ik heb het inderdaad in de voorwaarden gevonden, maar aangezien alle voordelen uitgebreid op de site worden vermeld is het wel zo netjes dit ook gewoon duidelijk te vemelden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 25 augustus 2014 om 09:56 geantwoord

Geboden Oplossing:

25.08.14 per e-mail beantwoord. Meneer stuurt 5x precies dezelfde melding. In één e-mail beantwoord. Klacht geregistreerd en doorgegeven aan het verantwoordelijk management.

Alle klachten die gemeld zijn door BenjaminS
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten