Klacht: nooit ontvangen

kimke79 op 28 augustus 2020 over RingSlim in de categorie Electronica - Camera's, Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RingSlim
Status Open
Datum 28 augustus 2020

Een klant heeft op 12 april een deurbel besteld bij RingSlim, maar heeft deze nooit ontvangen. Pogingen om contact op te nemen via e-mail blijven onbeantwoord en de website van het bedrijf is momenteel niet bereikbaar. De klant vraagt zich af hoe hij zijn geld kan terugkrijgen.

Mijn Klacht:

12 april een deurbel besteld en nooit iets ontvangen. mails worden niet beantwoord en de website is nu uit de lucht. hoe krijg ik mijn geld terug?

Gewenste Oplossing:

als ik mijn geld terug heb

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RingSlim

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RingSlim nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door kimke79
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)