Klacht: Nooit meer lidl-reizen

user-46952 op 15 juli 2018 over Lidl-reizen.nl in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 15 juli 2018

Een klant heeft een klacht ingediend over Lidl-reizen.nl na een reis naar Moldavië en Roemenië in juni 2018. Een vooraf geboekte excursie naar de wijnkelders Cricova werd op het laatste moment geannuleerd, en ondanks herhaalde pogingen om het betaalde bedrag terug te krijgen, ervaart de klant problemen met de klantenservice, die aangeeft dat de terugbetaling vanuit Duitsland moet komen.

Mijn Klacht:

Op 4 juni 2018 hebben wij een 8 daagse reis gemaakt naar Moldavië Roemenië met lidl reizen.Bij boeking kon je een excursie boeken naar de wijnkelders Cricova in Moldavië 39 euro per persoon wat een hoogtepunt zou zijn voor ons daardoor de keuze voor deze reis.Wat zou plaats vinden op zondag 9 Juni tijdens de reis.De dag er voor werd medegedeeld met een vaag smoesje dat het geen doorgang kon vinden want het zou gesloten zijn om veiligheids redenen.Wij waren slecht met 6 personen die dit geboekt en betaald hadden. We moesten ons boeking nummer achter onze namen zetten en zouden dan meteen ons geld terug krijgen .
Heb lidl reizen klanten service paar keer gebeld of ik dat geld terug kon krijgen ,het antwoord dat moet van uit Duitsland gebeuren en daar in zijn ze laks,wij hebben daar geen invloed op.Je verwacht dit antwoord toch niet van een klanten service.
op 4 Juli om 09.18 uur per mail .
Geachte mevrouw Wij hebben het nogmaals aan de administratie doorgegeven dat ze u het bedrag van de wijnkelder twv 78,- terugbetalen.
Zij gaven aan dat ze het gingen overmaken, dit gebeurt in Duitsland dus duurt een paar dagen langer dan vanuit Nederland.
Met vriendelijke groet
Vera van Kempen
Klantenservice Lidl-reizen
Tot op dit moment 15 Juli nog steeds geen geld terug gehad terwijl je van uit Duitsland ook met een dag geld kunt overmaken en ontvangen.
Heb ook lidl -service center nederland gebeld, die zeiden wij zijn geen partij in deze, want lidl -reizen is onafhankelijk.Wel vreemd want in elk lidl filiaal liggen de brochures om reizen in te zien en te boeken, zo veel moeite en reclame voor onafhankelijke partij.
Ik vind het walgelijk dat geld terug gave zo lang moet duren is toch kwestie van enkele dagen en niet al van af 9 Juni wachten op mijn geld .
Wat vreemd is ik moet wel betalen naar lidl-reizen Nederland ,maar terug krijgen moet van uit Duitsland.
Ik hoop dat als mensen dit lezen ze zich goed realiseren dat lidl-reizen klanten service helemaal niets voor je doet en goed gaan nadenken voor ze gaan boeken want verhaal halen heeft daar geen zin als er iets niet goed gaat.Ik ben absoluut niet de enige hier in zei hebben een eigen klachten site, deze lezen is aan te bevelen.Niet dat het zin heeft voor de afhandeling ze trekken zich daar niets van aan.

Gewenste Oplossing:

Als ze eens echt aandacht voor klachten hebben en er ook iets mee gaan doen.En mijn geld waar ik recht op heb op kort termijn terug betalen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lidl-reizen.nl nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Na veel moeite en ongetwijfeld door dit hier te plaatsen en wel willend lidl Nederland niet lidl -reizen. Eindelijk het geld waar ik van af 9 Juni recht op had. Vandaag 20 Juli terug gekregen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM