Klacht: Nooit aangemeld, ik ben minder jarig en er word geld afgeschreven

yilmaz19 op 27 februari 2013 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 27 februari 2013

Een 17-jarige heeft geconstateerd dat er twee keer €11,50 van zijn rekening is afgeschreven door de Postcode Loterij, terwijl hij zich nooit heeft aangemeld. Hij vindt het onacceptabel dat er geld van zijn rekening wordt afgeschreven zonder zijn toestemming.

Mijn Klacht:

Er is 2 maal 11,50 afgeschreven van mijn rekening, gisteren 11,50 en vandaag 11,50. Ik vind dit echt een schande, ik heb me zelf nooit aangemeld en plus ik ben 17 jaar oud. Dit vind ik dus echt niet kunnen.

Gewenste Oplossing:

Geld terug storten!!!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM