Klacht: Niks Ontvangen!

Rico7 op 12 december 2020 over Wish in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Wish
Status Open
Datum 12 december 2020

Een klant heeft op 20 oktober een bestelling geplaatst bij Wish, die op 5 november in Nederland zou aankomen en voor 8 december geleverd zou worden. Tot op heden heeft de klant echter niets ontvangen en is het pakket niet traceerbaar.

Mijn Klacht:

Mijn Klacht:
Ik heb op 20 okt een bestelling gedaan het zou op 5 5 november al in Nederland zijn aangekomen en zou het voor 8 december binnen krijgen maar heb nog steeds niks binnen en kan het pakket ook niet traceren

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik alsnog zo snel mogelijk mijn product ontvang.
Of annuleren vd bestelling

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Wish

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Wish nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Rico7
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM