Klacht: niet ontvangen

nojram op 08 februari 2014 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 8 februari 2014

Een klant van de Postcode Loterij meldt dat hij geen prijs heeft ontvangen, terwijl hij denkt dat dit wel zou moeten. Hij wijst erop dat zijn moeder op hetzelfde adres wel prijzen heeft ontvangen en vraagt het bedrijf om na te gaan waar het probleem ligt.

Mijn Klacht:

Geachte heer, mevrouw.
Hierbij meld ik dat ik ook deze keer niet een prijs heb ontvangen terwijl het volgens mij wel zou moeten. Vorige keer kregen mensen uit postcode 6041 (AP) bonnen van ICI Paris en nu dus stroopwafels. Mijn moeder woont op hetzelfde adres (6041AP60) en heeft dus wel deze prijzen ontvangen.
Kunt u nagaan waar het fout gaat?
Graag even een reactie

Gewenste Oplossing:

Zorgen dat het volgende keer wel goed gaat.
En misschien nog het toezenden van de stroopwafel ...

alvast bedankt

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM