Klacht: niet nakomen van beloftes/afspraken

comy10 op 27 april 2012 over UPC in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf UPC
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 27 april 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

We zijn in februari overgestapt van KPN op UPC, we zouden sneller internet, draadloos, hebben en goede service!
Die is dus ver te zoeken.
De installatie van de tv ging al niet goed, hebben we een monteur voor laten komen en dan gelijk het internet laten installeren, helaas was dat al niet door gekomen en hij installeerde alleen de tv, de mediabox die we hadden was niet goed, kregen gelijk een ander. Internet is vanaf toen een probleem geweest, slecht tot geen bereik, traag, geen tot slechte wifi verbinding. Vaak gebeld, probleem word elke keer erkend, ligt aan ons huis???? Zouden terug gebeld worden, is al 6 weken geleden, helaas niet gebeurd
Nu drie maanden later, blijken we de verkeerde mediabox te hebben, willen een goede film opnemen kan niet. Probleem wordt opgelost maar niet wanneer wij het willen, in een eigen trage tempo en dan maar afwachten of het goed gebeurd!

Gewenste Oplossing:

Het liefste zegen we per direct alles op bij UPC!
Het heeft al zoveel tijd, energie en ergernis gekost.
Manager krijg je niet te spreken als je daar omvraagt!

Alle klachten die gemeld zijn door comy10
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie