Klacht: NIET KOPEN

judi77 op 01 augustus 2025 over Lampenenmeer in de categorie Internetshops - Huishoudelijke artikelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 1 augustus 2025

Een klant heeft een negatieve ervaring gehad met Lampen en Meer, waarbij beschadigde stoelen werden ontvangen. De klantenservice werd als onbeschoft ervaren en beloofde terug te bellen, maar deed dit niet. De klant raadt aan om het bedrijf te vermijden.

Mijn Klacht:

Waardeloze ervaring met Lampen en Meer. Stoelen beschadigd ontvangen, brutale klantenservice die belooft terug te bellen maar dit niet doet. Wanneer je verhaal haalt, wordt er doodleuk gezegd dat je maar een advocaat moet inschakelen. Vermijden!

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terugkrijg

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht judi77

1 jaar geleden - Slecht bedrijf onbeschofte klantenservice

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten