Klacht: Niet halen van het aansluiting

Padija op 23 december 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 24 december 2016
Reactie van het bedrijf:

Goedemiddag, Bedankt voor je bericht. Uit je reactie is gebleken dat de dienstregeling niet aansluit op jouw wensen. Helaas kunnen wij niet iedereen altijd tevreden stellen. Wat voor de één een verbetering is, kan voor de andere juist een verslechtering...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 23 december 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Regelmatig reis ik met trein en bus naar Hertzogenrath. Sinds Arriva het heeft overgenomen heb ik nog nooit de aansluiting kunnen halen, wel heb ik inmiddels menig uurtje buiten moeten wachten vanwege de gemiste aansluiting. Het zou zeer fijne zijn om inderdaad de aansluiting te halen, bijna een uur wachten in d kou is op zijn zachts gezegd vervelend !!!!!

Gewenste Oplossing:

Tot nu toe nog niet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 24 december 2016 om 16:31 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemiddag,

Bedankt voor je bericht. Uit je reactie is gebleken dat de dienstregeling niet aansluit op jouw wensen. Helaas kunnen wij niet iedereen altijd tevreden stellen. Wat voor de één een verbetering is, kan voor de andere juist een verslechtering zijn.

Arriva streeft er naar oplossingen te vinden waar zoveel mogelijk reizigers van kunnen profiteren. Daarom worden alle klantreacties door ons verzameld en betrokken in de evaluatie van de dienstregeling.

Wij hebben je reactie doorgestuurd naar onze vervoerdeskundige met het verzoek hier aandacht aan te besteden. Wij stellen het zeer op prijs dat je de moeite hebt genomen om ons op de hoogte te stellen van je ervaring.

Met jouw reactie kunnen wij blijven werken aan onze dienstverlening en de verbetering ervan.

Mocht er onverhoopt in de toekomst weer eens iets zijn dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina, Facebookaccount of ons online contactformulier: https://bit.ly/2aSlk6X

Met vriendelijke groet,
^DK
Webcareteam Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten