Klacht: Hoger bedrag gefactureerd dan afgesloten abonnement

Majo1975 op 21 januari 2021 over Netflix in de categorie Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Netflix
Categorie Digitale TV
Status Nieuwe klacht
Datum 21 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb sinds gisteren een abonnement op netflix voor 7.99 per maand. Daarbij kreeg ik ook nog een actie dat ik voor 1 maand een gratis upgrade kreeg. Nu kijk ik op de facturering en zie ik dat er 13.99 wordt afgeschreven. Ik heb Netflix hierover gebeld en die sturen mij door naar KPN. Ze konden mijn gegevens niet inzien werd er gezegd omdat ik het abonnement via KNP heb afgesloten. Vervolgens bel ik met KPN. Die geven aan alleen de facturering te doen en niets in het abonnement kunnen wijzigen. Ze sturen me weer door naar Netflix. Daar kunnen ze ineens wel mijn gegevens inzien maar er niets aan doen dat ik deze maand 13.99 moet betalen i.p.v. 7.99 waarvoor ik mijn abonnement heb afgesloten. Ik kan de aanbieding van 1 maand gratis upgrade niet meer krijgen. Wat een slechte kennismaking met Netflix. Super slechte service dat een klantenservice dit niet oplost.

Gewenste Oplossing:

Als ik de abonnementskosten betaal waarvoor ik het abonnement heb afgesloten. Dus een terugbetaling van de kosten die ze bij Netflix te veel in rekening hebben gebracht.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Netflix

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Netflix nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Majo1975
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM