Mijn Klacht:
Mijn dochter woont in een chalet. Hier hangt sinds november 2016 een Nefit ketel op propaangas. Ze is beperkt aanwezig en houd temperatuur laag.
In 2017 is de installateur(vd brand uit ulicoten) en ook een seconde opinion door Verhees uit Chaam gedaan. Niets gevonden, alles doorgelaten, enz. Als de ketel aanslaat ruik je buiten gas.
Ook een monteur van nefit is geweest en die vond ook niets. Alle kosten liggen bij mijn dochter. Verbruik oropaangas bijvoorbeeld chalet is 40 m2 en november 60 m3. Dus 195 euro. Het gasverbruik is echt belachelijk hoog. Dit kan niet. Toevallig heb ik hier zelf ook kennis van.
Mijn vraag is : gaat Nefit dit oplossen of zal het programma Kassa dit doen.
Mij lijkt het terecht dat Nefit deze extra kosten voor mijn dochter betaald en ten minste een andere ketel hangt.
Een goed overleg lijkt me op korte termijn noodzakelijk. Hoor ik voor eind deze week niets van Nefit dan zal ik vervolg stappen ondernemen.
Gr. Leo Verheijen
Gewenste Oplossing:
Oplossing hoog gasverbruik van de keyel en retour betalen van de extra verbruikskosten vanaf november 2016.

