Klacht: NLE niet op te zeggen contact niet mogelijk niet te bereiken

chefkok op 14 mei 2018 over NLE in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
NLE has resolved this complaint
Klacht opgelost op 16 mei 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer, mevrouw Kiel, Hartelijk dank voor het bijwerken van de adresgegevens. Wij hebben op basis hiervan het dossier van uw partner kunnen vinden en berichten u als volgt. Op 2 april 2018 ontvingen wij de aanmelding voor het alles-in-1-contract....

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf NLE
Status Opgelost
Datum 14 mei 2018

Een klant heeft problemen ervaren bij het opzeggen van zijn energiecontract bij NLE. Ondanks herhaalde pogingen via de website, chat, en e-mail om op te zeggen, ontving hij geen respons en ontdekte hij pas later dat hij te laat was om te annuleren. De klant wijst op de gebrekkige communicatie en het gebrek aan bereikbaarheid van NLE.

Mijn Klacht:

Mijn vriendin is NLE aangegaan,je kon binnen 14 dgn zonder reden opzeggen ,niet dus de web site waar dit kan werkt niet.Je vult je gegevens in ,drukt vervolgens onder aan de pagina op verzenden en de pagina verdwijnt.Dit hebben we 3x gedaan toen hebben we geprobeerd te chatten ,appen en mailen alles zonder respons uiteindelijk op internet een telefoon nummer gevonden en toen waren we volgens hun te laat.
DEH…..logisch als je 2weken bezig bent en der komt geen respons,inmiddels hebben we een mail gehad dat ze een screenshot willen hebben van de opzegging ??? Ja zo ken ik der nog wel een paar .Google maar op internet en zoek op contact NLE zelfs het progamma van de vara Kassa heeft het al besproken op TV.NLE NIET AAN BEGINNEN

Gewenste Oplossing:

per direct een opzegging van mijn abonnement

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar NLE over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NLE in behandeling genomen

Bericht van NLE

7 jaren geleden - Beste meneermevrouw Kiel, Op basis van de door u doorgegeven adresgegevens hebben wij geen klantdossier kunnen achterhalen in onze administratie. Wij verzoeken u om ons te voorzien van de juiste adresgegevens, zodat wij uw klacht in behandeling kunnen nemen. Met vriendelijke groet, NLE Klachtafhandeling

Reactie van de melder van de klacht chefkok

7 jaren geleden - ik heb het adres bijgewerkt ,nu vind u het wel

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NLE een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NLE

Heeft op 16 mei 2018 om 13:02 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer, mevrouw Kiel,

Hartelijk dank voor het bijwerken van de adresgegevens.

Wij hebben op basis hiervan het dossier van uw partner kunnen vinden en berichten u als volgt.

Op 2 april 2018 ontvingen wij de aanmelding voor het alles-in-1-contract. Ter bevestiging van de aanmelding werd direct het alles-in-1-contract per e-mail toegestuurd. In deze e-mail staat duidelijk vermeld dat u vanaf dat moment twee weken de tijd heeft om uw aanmelding te annuleren en hoe u dit kunt doen.

Via de genoemde e-mail wordt u verwezen naar het annuleringsformulier op onze website. Dat dit formulier niet zou werken, is niet bekend.

Echter vindt u op onze website meerdere mogelijkheden om contact met NLEx op te nemen. Wanneer in de wettelijke bedenktijd een bericht had verzonden, bijv. per e-mail of whatsapp, had NLEx dit ook ná uw wettelijke bedenktijd terug kunnen vinden en alsnog uw aanmelding kunnen annuleren. U heeft echter geen bericht verzonden binnen de gestelde termijn, waardoor uw verzoek tot het annuleren van de aanmelding is afgewezen.

In onze administratie is het eerste contact geregistreerd op 25 april 2018. Tijdens dit telefonische contact is gevraagd naar de startdatum van het alles-in-1-contract. Er werd gesteld dat dit per 14 april 2018 zou starten, dit is echter onjuist. NLEx heeft uw lijn opgeleverd per 14 mei 2018. De verwachte activatiedatum is ook vermeld in de e-mail van 2 april 2018. Hier stelde NLEx u dus direct van op de hoogte.

Pas nadat u te horen had gekregen dat de activatiedatum stond gepland voor 14 mei 2018, heeft u NLEx verzocht uw aanmelding te annuleren. Aangezien dit ruim buiten de gestelde termijn van veertien dagen was, heeft NLEx uw verzoek afgewezen.

Gezien het voorgaande kunnen wij u dan ook niet anders meedelen dan dat u de aanmelding te laat heeft willen annuleren. NLEx wijst uw verzoek dan ook nogmaals af.

Indien u het contract wenst op te zeggen, maken wij dit voor u in orde. Wij zullen dan een afkoopsom (t.w.v. de resterende maandbedragen van het alles-in-1-contract) in rekening brengen. Wij horen het graag als wij dit voor u in orde dienen te maken.

Met vriendelijke groet,
NLEx Klachtafhandeling

chefkok

Heeft op 16 mei 2018 om 13:13 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door chefkok
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie