Klacht: naam verkeerd op de boeking

leen andriesse op 15 oktober 2019 over Travelgenio in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Travelgenio has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Reizen Algemeen
Status Open
Datum 15 oktober 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik heb op dinsdag 01-10-2019 tickets geboekt van Amsterdam naar Colombo
Sri Lanka echter de naam van mijn vriend staat verkeerd Amce maar moet Amse zijn op de e tickets en boeking ik heb de andere dag gebeld en dit zou in orde gemaakt worden en zou binnen een paar dagen een nieuw e tickets krijgen met de wijziging ik heb nog niets gehoord nu naar 5 x bellen en diverse e mails krijg ik te horen dat ze niets kunnen doen dat de vliegmaatschappij geen toestemming heeft gegeven om de naam te veranderen heb nog met de klm gebeld deze vertelde dat boeven zijn

Gewenste Oplossing:

in orde maken met de goede naam op de e ticket

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Travelgenio

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Travelgenio nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door leen andriesse
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM