Klacht: Na aanbetaling geen levering en geen contact

Slonsje1 op 12 oktober 2016 over Van Zuiden Zonwering in de categorie Interieurbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Interieurbedrijven
Status Open
Datum 12 oktober 2016

Een klant heeft op 10 maart 2016 een screen besteld bij Van Zuiden Zonwering en een aanbetaling van €250,- gedaan. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen, heeft de klant nooit de levering ontvangen en blijft het bedrijf onbereikbaar. De vader van de eigenaar is benaderd, maar kan ook geen oplossing bieden, waardoor de klant zich genoodzaakt voelt om zijn aanbetaling terug te eisen.

Mijn Klacht:

10-3-2016 hebben wij een screen besteld voor €700,-
Er is contant €250,- aanbetaald.
Hier hebben wij een bevestiging van gekregen.
Helaas is er nooit een screen gekomen en hebben wij gemaild en gebeld om uitleg.
Telefonisch is hij onbereikbaar en op mail reageert hij niet.
Het bedrijf werd eerder door zijn vader gerund. Dit was altijd prima.
Na enig zoekwerk hebben wij zijn vader gesproken die helaas ook niet weet wat hij er mee aan moet.
Hij kon zijn zoon niet bereiken omdat deze van o.a. ons geld op vakantie was. Hij zou de klacht doorgeven…
Ik ben bang dat zijn vader ook niet tot hem doordringt dat dit pure diefstal is. Wanneer er leveringsproblemen zijn dan ga je in overleg met de klant en ga je geen verstoppertje spelen.
Wij willen graag zsm onze aanbetaling terug en overwegen ook juridische stappen.

Gewenste Oplossing:

Excuses en aanbetaling retour.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Van Zuiden Zonwering

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Van Zuiden Zonwering nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM