Klacht: Waarom mijn vlucht niet geannuleerd is .

Nayeli2015@ op 02 juli 2020 over Mytrip.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Mytrip.com
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 2 juli 2020

Een klant van Mytrip.com heeft geprobeerd zijn vlucht naar Algerije op 4 augustus te annuleren vanwege coronamaatregelen, maar ondervindt problemen met de bereikbaarheid van het bedrijf. Zowel telefonisch als via e-mail is er geen contact mogelijk om de annulering te regelen.

Mijn Klacht:

Ik moet de 4/8 naar Algerije reizen. Daar is alles door corona dicht .ik wil mijn reis annuleren, maar jullie zijn niet telefonisch of via mail breikbaar.

Gewenste Oplossing:

Ik ben helemaal niet te reden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mytrip.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mytrip.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Nayeli2015@
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM