Klacht: Slechte communicatie, (nog) geen refund

Nielsmt op 17 oktober 2020 over Mytrip.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Mytrip.com
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 17 oktober 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 22 april tickets zouden we naar Brazilië vliegen met zijn drieën, maar door covid werd dit geannuleerd. Den Airlines Alitalia en Lufthansa geven aan volledige te funds te geven, maar tot op heden niets gehoord van my trip. Alle contactgegevens zijn verwijderd, het bedrijf is onbereikbaar. Ze zouden iedere 2 weken een update op de status per mail geven, maar daar zijn ze ook mee gestopt. Een maand geleden dan eindelijk een bericht ontvangen dat mijn volledige te funds van ruim 1900 euro in orde was… Maar 2 dagen later kwam het bericht dat dit slechts een vergissing was. En sindsdien zijn ze dus volledig van de radar verdwenen. Geen updates, geen conactgegevens, geen mail adres of telefoonnummer.

Inmiddels een brief laten opstellen Door een advocaat, welke we maar gaan sturen naar het enige contact adres dat nog vindbaar is in de algemene voorwaarden:

Etraveli AB – Customer Relations
Box 1340
SE-751 43 Uppsala, Sweden

MyTrip zelf is een Grieks bedrijf, dus hoe we uiteindelijk in Zweden terecht zijn gekomen snap ik nog niet helemaal, maar ben benieuwd.

Gewenste Oplossing:

Wanneer de beloofde refunds van de Airlines ook daadwerkelijk door myTrip naar ons zijn overgemaakt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mytrip.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mytrip.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Nielsmt
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM