Klacht: Nooit meer wat gehoord

Lisavankempen op 12 maart 2021 over Mytrip.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Mytrip.com
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 12 maart 2021

Een klant heeft vliegtickets gekocht bij Mytrip.com voor een vlucht in juni 2020, die vanwege Corona werd geannuleerd. Na een aanbod voor terugbetaling of een voucher heeft de klant geen verdere communicatie ontvangen, ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen via telefoon en e-mail.

Mijn Klacht:

Wij hadden vliegtickets gekocht bij mytrip en onze vlucht zou in juni 2020 zijn naar door Corona was deze gecanceld. Wij kregen toen een mail van mytrip dat we konden kiezen voor geld terug of een voucher. Wij hebben gereageerd en daarna nooit meer wat gehoord. Ik heb proberen te bellen waarvoor ik meer dan een uur in de wachtrij stond en toen ben opgehangen. Ik heb nog een paar mails gestuurd maar ook daar geen reactie op.

Gewenste Oplossing:

Als wij alsnog ons geld kunnen terugkrijgen of op zn minst een voucher want dit is geen doen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mytrip.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mytrip.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Lisavankempen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM