Klacht: Mytrip boekt vlucht die niet bestaat en voor een hogere fee

Luwland op 26 augustus 2020 over Mytrip.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Mytrip.com
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 26 augustus 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

2 dagen met Mytrip aan de telefoon, uren in de wacht, en steeds wanneer de boeking bijna is afgerond, verbreekt de verbinding of ‘kunnen ze mij niet meer horen’. Gefrustreerd de volgende dag nog eens bellen. Dezelfde vlucht, eindelijke geboekt, blijkt de ‘fee’ van 15 euro naar 100 euro te zijn gegaan. Dit zou het verschil zijn in ‘belasting’ voor de omboeking. Emirates heeft namelijk als policy, geen extra kosten te rekenen wanneer de nieuwe ticket duurder is. Echter brengen ze wel het verschil ik ‘belasting’ in rekening. 2 dagen was dit verschil – 15 euro. Nu is het verschil plotseling opgelopen naar 100 euro, wat zou betekenen dat de nieuwe ticket 500 euro duurder is geworden in 1 dag. Na mijn irritatie hierover te hebben geuit, veranderde MyTrip klantenservice van mening. De fee was geen 100, maar 50 euro. Samen met de MyTrip vergoeding voor het omboeken komt dit uit op 80. Tegen zin in akkoord gegaan, de boeking is immers belangrijk, mijn vrouw moet terug naar Indonesia vanwege haar te verlopen visum. Direct na de boeking gelijk online gekeken naar de prijs van deze Emirates vlucht, blijkt dat Emirates onze vlucht niet meer aanbied. Hoe heeft MyTrip ons dan deze vlucht kunnen verkopen?! Dus nu is het afwachten op een annulering. Wat een enorm vermoeiend bedrijf, zeker de laatste keer dat wij nog met MyTrip boeken.

Gewenste Oplossing:

Alle kosten a 80 euro terug! gezien deze boeking helemaal niet bestaat, Emirates biedt het niet aan, dus het is wachten op een annulering van een vlucht die in de eerste plaats niet aangeboden kon worden door MyTrip.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mytrip.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mytrip.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Luwland
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM