Klacht: mijn vlucht was gemist

mussie1997 op 07 juli 2021 over Mytrip.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Mytrip.com
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 7 juli 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

op 12 juni ik ging van amsterdam naar erzincan toen ik in instanbul was gekomen was mijn ander vlucht gemist want de vlucht van amsterdam naar instanbul was meer dan 1 uur te laat gekomen en terug weg mijn vlucht had eenin keer de tijd was verander van 9;25 min naar 6;25 min

Gewenste Oplossing:

ik wil graag mijn geld terug de ik moest nieuwe ticket kopen van istanbul naar erzincan en terug weg moest ik weer nieuwe tiicket halen van erzincan naar amsterdam in totaal was ik weer 250 euro kwijt aan ticket mijn naam is mustafa mohammad 01-01-1997

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mytrip.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mytrip.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door mussie1997
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM