Klacht: Een ticket geboekt en nog geen tickets ontvangen

[email protected] op 25 juli 2021 over Mytrip.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Mytrip.com
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 25 juli 2021

Noureldin Ali heeft op 21 augustus een retourticket van Amsterdam naar Caïro gekocht via Skyscanner van Mytrip.com, maar heeft nog geen ticket ontvangen. Ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen via e-mail en telefoon, heeft hij geen reactie ontvangen en ervaart hij frustratie over het gebrek aan bereikbaarheid van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Geacht heer/mevrouw,

Op 21 augustus heb ik een retourticket Ams – Cai gekocht via Skyscanner van mytrip en ik heb nog geen Ticket ontvangen. Ik heb het bedrag meteen via Ideal overgemaakt. Ik heb al een mail gestuurd en geen reactie, ook vaak telefonisch gebeld( 30 minuut/keer) en ik krijg niemand aan de lijn, dat is vermoeiend. Wat moet ik nou doen?
E-mailadres [email protected]

Met vriendelijke groet,
Noureldin Ali

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn ticket ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mytrip.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mytrip.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM