Klacht: My quizzie ongewenst abonnement

Wendymekes op 21 december 2013 over myquizzie in de categorie Internet Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf myquizzie
Categorie Internet Games
Status Open
Datum 21 december 2013

Een gebruiker heeft een ongewenst abonnement op My Quizzie geactiveerd, zonder hiervoor toestemming te hebben gegeven. Hij vraagt om onmiddellijke beëindiging van het abonnement zonder kosten, maar ondervindt problemen met het bereiken van de klantenservice en het afmelden. Het opgegeven telefoonnummer blijkt niet te bestaan en de afmeldprocedure is onduidelijk.

Mijn Klacht:

Geheel zonder mijn goedvinden heb ik plots een abonnement om spelletjes te spelen. Kosten €5,- per week. Hier wil ik per direct en wel zonder kosten vanaf. Het gemelde telefoonnummer op de website 0800-2659091 is niet te bereiken. Het nummer bestaat niet eens. Afmelden lukt niet. Je kunt wel een inlogcode opvragen maar vervolgens kun je je nergens afmelden.

Gewenste Oplossing:

Annuleren van dit opgedrongen abonnement en eventueel gemaakte kosten direct terug te ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over myquizzie

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over myquizzie nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM