Klacht: my quizzie klacht

Middelaar op 13 februari 2013 over myquizzie in de categorie Internet Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 28 februari 2013
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben contact opgenomen met de klant en wij hebben alle informatie met betrekking tot de dienst verstrekt, De klant kan ten allen tijde contact opnemen met haar mobiele provider om informatie te verkrijgen over haar factuur. Eveneens hebben wij...

Bedrijf myquizzie
Categorie Internet Games
Status Opgelost
Datum 13 februari 2013

Een klant van T-Mobile ontdekte na meerdere maanden dat zijn hoge rekeningen veroorzaakt werden door een abonnement bij myquizzie, waar hij nooit toestemming voor had gegeven. Hoewel T-Mobile het abonnement heeft stopgezet, blijft de klant het niet eens met de beschuldiging van myquizzie dat het zijn eigen schuld zou zijn, en ontvangt hij opnieuw een hoge factuur.

Mijn Klacht:

Ik heb een abonnement afgesloten voor mijn te telefoon bij t-mobile. Elke keer waren de rekeningen een stuk hoger. Dus ik bellen naar t-mobile maar die konden niet zeggen wat het was.
Na 3 maanden bellen konden ze mij vertellen dat ik was aangemeld bij my quizzie. Ik heb hier nooit een melding of bericht van gekregen. T-mobile zou het voor mij uitzetten en heeft dit keurig gedaan. Ze zeiden tegen mij dat ik contact op moest nemen met my quizzie en ook dit heb ik gedaan. My quizzie mailde heel netjes terug maar zeiden wel dat het mijn eigenschuld was. Hier ben ik het dus nog steeds niet mee eens.
1 maand heb ik een goede factuur gekregen maar nu krijg ik weer een te hoge. En ik weet zeker net als de vorige keer dat ik niets heb gedaan met my quizzie of een of andere andere site.
Ik vraag mij nu dus af hoe het komt dat ik word aangemeld?

Gewenste Oplossing:

Mijn oplossing is dat ik al mijn geld terug krijg van my quizzie +21% btw. En nooit meer word aangemeld voor deze of andere betaalde diensten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door myquizzie in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat myquizzie een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

myquizzie

Heeft op 28 februari 2013 om 15:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben contact opgenomen met de klant en wij hebben alle informatie met betrekking tot de dienst verstrekt, De klant kan ten allen tijde contact opnemen met haar mobiele provider om informatie te verkrijgen over haar factuur. Eveneens hebben wij klant geinformeerd hoe zij haar mobiele nummer kan blokkeren.

Met vriendelijke groet,

MyQuizzie Klantendienst

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM