Klacht: Account aanmaken lukt niet / bij medion

voiratsou op 06 maart 2015 over Multi Media PC in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Status Open
Datum 6 maart 2015

Een klant van Multi Media PC heeft problemen met het aanmaken van een account om een vraag te stellen over zijn defecte videokaart, de Geforce 8600GT 256/DDR2, die behoort tot de Akoya MD8833. Ondanks het correct invullen van de gevraagde gegevens, blijft het proces hangen. De klant vraagt zich af of er een vervangende videokaart beschikbaar is en welke dat zou kunnen zijn.

Mijn Klacht:

Mijn videokaart Geforce 8600GT 256/DDR2 is ter ziele van de (Akoya MD8833)

Om een vraag hier over moet een aangemaakt worden dit lukt echter niet (hangt op juist ingevulde geb.. datum)

Vraag zou zijn : is er een vervangende kaart te verkrijgen en zo ja welke.

Gewenste Oplossing:

Een antwoord hier op.

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Multi Media PC

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Multi Media PC nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)