Klacht: Mijn vip gestolen

Mimi MDS op 03 april 2018 over Moviestarplanet in de categorie Internet Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Internet Games
Status Open
Datum 3 april 2018

Een moeder meldt dat het account van haar dochter op Moviestarplanet is gehackt, kort nadat zij een VIP-lidmaatschap van €55,- had aangeschaft. Haar dochter heeft een jaar gespaard voor deze aankoop en is nu verdrietig omdat ze geen toegang meer heeft tot haar account. De moeder is boos over het verlies van het geld en de situatie.

Mijn Klacht:

Mijn dochter heeft movie star, nu zit ze al een jaar te sparen om voor 1 jaar vip te worden en nu kon ze eindelijk kopen een kaart van €55,- vlak daarna 15min later heeft iemand haar wachtwoord code gehackt en haar account dus gestolen. Nu kan ze er dus niet meer bij. Ze is heel verdrietig en ik boos want het gaat om best wel veel geld.

Gewenste Oplossing:

Ze wil haar account vip poppetje terug, met ook het geld erop. Want ze koopt geloof ik ook van alles met haar account. Maar in ieder geval wel haar vip poppetje terug. Haar account heet Mimi MDS

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Moviestarplanet

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Moviestarplanet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM