Klacht: Monteur komt herhaaldelijk niet opdagen

Anwar Abdu ✓ Verified op 14 mei 2026 over Eneco in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Eneco has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Eneco
Status Open
Datum 14 mei 2026

Een klant van Eneco heeft herhaaldelijk geprobeerd een afspraak te maken voor onderhoud aan zijn cv-ketel, maar monteurs zijn meerdere keren niet komen opdagen. Ondanks 16 telefoontjes naar de klantenservice en twee gemaakte afspraken, heeft de klant al zes maanden gewacht zonder resultaat en is gefrustreerd over de gebrekkige communicatie en opvolging.

Mijn Klacht:

Ik heb herhaaldelijk geprobeerd een afspraak te maken voor het onderhoud van mijn cv-ketel via Eneco. Tot nu toe heb ik 16 keer de klantenservice gebeld en heb ik twee afspraken gemaakt, maar de monteurs zijn niet komen opdagen. De laatste reactie die ik ontving was dat men mij zou bellen, maar dit is inmiddels al drie weken geleden. Ik wacht nu al zes maanden op een monteur en ben erg gefrustreerd over de communicatie en het gebrek aan opvolging.

Gewenste Oplossing:

Ik wens dat er zo snel mogelijk een monteur komt opdagen en dat ik een fatsoenlijke bevestiging van de afspraak ontvang.

Bericht van Robin van Klacht.nl

15 uur geleden - Ik heb een email gestuurd naar Eneco over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Anwar Abdu
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie