Klacht: afmelding BKR

Jan de Roder op 07 november 2019 over Money@home in de categorie Kredietverstrekkers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Money@home
Status Open
Datum 7 november 2019

Na herhaaldelijk contact met Money@home over de afmelding van een afgelost krediet bij het BKR, heeft de klager na vijf telefoongesprekken een bevestiging ontvangen dat het krediet is beëindigd. Desondanks is de afmelding bij het BKR nog steeds niet uitgevoerd, wat problemen oplevert bij de hypotheekaanvraag voor een huis. De klager voelt zich gefrustreerd en in een moeilijke situatie door de vertraging.

Mijn Klacht:

Heb de afgelopen drie weken 5 keer money@home gebeld met het verzoek een oud krediet dat allang is afgelost af te melden bij BKR. Steeds werd een spoedige afhandeling beloofd. Na het vijfde telefoontje kreeg ik een e-mail met de bevestiging dat het krediet is beëindigd maar de afmelding is nog steeds niet gedaan. Ik ben altijd vriendelijk gebleven aan de telefoon, maar ik ben de wanhoop nabij omdat we een huis aan het kopen zijn en de tijd begint dringen. De hypotheekbank accepteert geen e-mails als bewijs van beëindiging van een krediet.

Gewenste Oplossing:

Als het krediet bij BKR is afgemeld.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM