Klacht: Mobiele dienst Mofunia schrijft 4,50 per week van mijn rekening af

Mauritsmes op 25 oktober 2013 over Mofunia in de categorie SMS Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Mofunia has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 11 november 2013
Reactie van het bedrijf:

Klant doorverwezen naar de Mofunia helpdesk om het probleem van de klant in behandeling op te nemen. Contact gehad met de klant en het probleem naar tevredenheid opgelost.

Bedrijf Mofunia
Categorie SMS Diensten
Status Opgelost
Datum 25 oktober 2013

Een klant ontdekte dat er wekelijks 4,50 euro werd afgeschreven door Mofunia, een mobiele dienst, zonder dat hij hiervan op de hoogte was. Na contact met T-Mobile werd de klant doorverwezen naar een website waar hij meer informatie over deze dienst kon vinden. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Wekelijks wordt er een bedrijf van 4,50 afgeschreven. Ik heb dit niet in de gaten gehad omdat dit als “mobiele dienst” werd bijgezet op mijn telefoonrekening. Nadat ik echt niet wist waar dit vandaan kwam werd ik achterdochtig en heb ik t-mobile geraadpleegd. Zij verwegen mij door naar een website waar ik deze dienst kon inzien. Dit bleek

Gewenste Oplossing:

100% terugbetalen van de gemaakte kosten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Mofunia over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Mofunia in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Mofunia een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Mofunia

Heeft op 11 november 2013 om 14:44 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant doorverwezen naar de Mofunia helpdesk om het probleem van de klant in behandeling op te nemen.

Contact gehad met de klant en het probleem naar tevredenheid opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM