Klacht: geld afgeschreven

krogt op 02 september 2012 over Mofunia in de categorie SMS Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Mofunia has resolved this complaint
Klacht opgelost op 17 september 2012
Reactie van het bedrijf:

Klant doorverwezen naar de Mofunia helpdesk om het probleem van de klant in behandeling op te nemen. Contact gehad met de klant en het probleem naar tevredenheid opgelost.

Bedrijf Mofunia
Categorie SMS Diensten
Status Opgelost
Datum 2 september 2012

Een consument heeft gemeld dat er al geruime tijd €4,50 van zijn rekening wordt afgeschreven zonder dat hij hiervoor toestemming heeft gegeven. Hij vraagt zich af hoe deze afschrijvingen kunnen plaatsvinden. Deze klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

er word sinds geruime tijd 4.50 € afgecshreven en hoe dit kan ik heb nooit opdracht gegeven om dit te doen

Gewenste Oplossing:

al het afgeschreven geld van de afgelopen maanden terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Mofunia in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Mofunia een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Mofunia

Heeft op 17 september 2012 om 10:59 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant doorverwezen naar de Mofunia helpdesk om het probleem van de klant in behandeling op te nemen.

Contact gehad met de klant en het probleem naar tevredenheid opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM