Mijn Klacht:
Ik heb op 12 april een bestelling gedaan bij een Amsterdams bedrijf Modern Styleart: drie kledingstukken met als totale waarde 99,97 euro. De track and trace code werkte niet, maar uiteindelijk ontving ik op 24 april gelukkig toch het pakketje.
De kleding paste niet en ik zocht naar de retourmethode. Die bleek zeer ingewikkeld. Via de mail heb ik contact gezocht. De medewerker bood me 20% terugbetaling aan en wees me op ingewikkelde formulieren en geen mogelijkheid op terugbetaling behalve als het pakketje teruggestuurd zou worden naar een adres in China. Na nog een mail van mij met een hulpvraag ontving ik dezelfde tekst maar dan met het aanbod van 30% terugbetaling. Vele mailwisselingen later was duidelijk hoe het pakketje moest worden teruggestuurd en dat heb ik op 28 april met track and trace code gedaan. Kosten: bijna 30 euro.
Nu is het 16 juni, het pakketje is volgende de track and trace code op 14 mei in China aangekomen. Op 6 juni heb ik weer gemaild met de vraag het geld terug te storten. Op 7 juni ontving ik als reactie dat het pakketje wel in China is maar nog niet bij het adres. Ze betalen niks terug.
Conclusie: ik ben ongeveer 130 euro lichter.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ik het aankoopbedrag van de drie kledingstukken teruggestort krijg op mijn rekening. Het gaat om 99,97 euro.


