Klacht: Service

hoi112 op 22 maart 2013 over ModeMusthaves in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ModeMusthaves has resolved this complaint
Klacht opgelost op 25 februari 2014
Categorie klachtmelden
Status Opgelost
Datum 22 maart 2013

Een klant van ModeMusthaves uit zijn onvrede over de verzend- en retourkosten die hij moet betalen. Ondanks dat hij het product niet heeft gehouden, is hij verplicht om €6,75 te betalen voor de retourzending. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Bij deze webwinkel moet je verzendkosten én retour kosten betalen. Omdat ik niet tevreden ben over mijn product, mag ik het weer voor euro 6,75 terug sturen. Ik mag dus de retour kosten betalen voor iets wat ik niet eens gehouden heb..

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat de kosten vergoed worden. Dus de euro 6,75

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ModeMusthaves

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar ModeMusthaves over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ModeMusthaves in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ModeMusthaves een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM