Klacht: Mitros repareert kapotte airco niet in Corona tijd.

L.v.d.Wetering op 07 augustus 2020 over Woonin in de categorie Woningcorporaties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Woonin
Categorie Woningcorporaties
Status In behandeling
Datum 7 augustus 2020

Een huurder in de Stadswachter ervaart problemen met de airco en ventilatie op de bovenste verdieping, wat leidt tot een benauwde en ongezonde situatie. Ondanks de klachten en het risico op virusoverdracht, weigert Woonin de ventilatie te repareren, terwijl de huurder servicekosten betaalt voor onderhoud van de gemeenschappelijke ruimtes.

Mijn Klacht:

Op bovenste verdieping in de Stadswachter zit vrouw met hoestbuien die op andere verdiepingen hoorbaar zijn. Airco lift functioneert al enige weken niet naar behoren. Het is warm, stink en benauwd. Mitros weigert ventilatie te repareren zodat overdracht van het Corona virus in de flat kan worden voorkomen. Ventilatiesystemen zijn besmettingsbron voor Corona is uit wetenschappelijk onderzoek gebleken. Huurder betalen servicekosten voor onderhoud algemene ruimten.

Gewenste Oplossing:

Corona proof lift in Stadswachter van de Mitros.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Woonin in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door L.v.d.Wetering
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM