Klacht: misleidende aanbiedingen

Ans Dam op 26 juni 2017 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 26 juni 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb vorig jaar juli mijn abonnement aangepast vanwege een betere aanbieding. Wanneer ik over zou stappen naar de nieuwe situatie zou ik 3 maanden lang slechts € 34,95 betalen.
Ik heb inderdaad 1 x € 34,95 betaald maar daarna het nieuwe bedrag (ongeveer € 95,00). Wanneer ik hierover bel en vraag hoe dat kan krijg ik te horen dat dit op de factuur uitgelegd staat en dat ik korting heb gehad voor 2,5 maand. Maar waar blijft nu de belofte van 3 maanden voor dat bedrag en het feit dat ik gewoon elke maand een factuur krijg en slechts 1 maand 34,95 betaal? (zie bijgaand overzicht betalingen)

Gewenste Oplossing:

Ze hebben me beloofd 1x extra korting te zullen geven, maar het gaat er me vooral om dat deze aanbiedingen misleidend zijn.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie