Klacht: mijn spullen zijn al 3 weken onderweg

malibub op 29 maart 2015 over MiniInTheBox.com in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 29 maart 2015

Een klant van MiniInTheBox.com ervaart lange wachttijden voor zijn bestelling, die inmiddels drie weken onderweg is. Ondanks het afsluiten van een verzendverzekering heeft hij geen verzendcode ontvangen om zijn pakket te kunnen volgen.

Mijn Klacht:

Ik moet erg lang wachten op mijn spullen die ik nu 3 weken geleden heb besteld. Ook heb ik een verzendverzekering gedaan maar wat kan ik daarmee ik dacht mijn pakket volgen maar heb geen code gehad

Gewenste Oplossing:

Als ik weet of mijn spullen er nog zijn en wat ik met de verzendverzekering kan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MiniInTheBox.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MiniInTheBox.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM