Klacht: De led licht straat 5m300x3528 Smd Witte led strip

J.A.Jong op 05 mei 2015 over MiniInTheBox.com in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 5 mei 2015

M.H. heeft led strips besteld bij MiniInTheBox.com en deze in goede staat ontvangen, maar één strip is defect. De overige onderdelen functioneren goed en de strips worden gebruikt voor kastverlichting, wat helpt bij de ernstige oogafwijking van zijn vrouw. M.H. verzoekt om vervanging van de niet werkende strip.

Mijn Klacht:

M.H. De door mi bij u bestelde led strips in goede orde ontvangen. Echter een strip is defect. De trafo en andere mee geleverde onderdelen functioneren naar behoefte, en zijn er blij mee. We gebruiken ze voor kast verlichting. Mijn vrouw heeft een ernstige oog af wijking en deze licht strips zijn een ware bli maker Alles kan ze nu zien. Echter de strip die niet werkt zagen wij gaarne vervangen. Dank voor uw aandacht, in afwachting verblijven wij , en groetend J.A.Jong

Gewenste Oplossing:

Bij vervanging van de betreffende strip. Zijn wel genegen eventuele verzend kosten te betalen. J.Jong

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MiniInTheBox.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MiniInTheBox.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM