Klacht: Klacht over plakkende kaas door ontbrekend vloeitje

klagera195799a op 30 oktober 2026 over Milner in de categorie Kaas

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Milner
Categorie Kaas
Status Open
Datum 30 oktober 2026

Er is een probleem geconstateerd met de kaas van Milner, waarbij het ontbrekende vloeitje op de bovenkant van de plak kaas ervoor zorgt dat deze aan de verpakking plakt. Dit maakt het gebruik van de kaas moeilijk en heeft een negatieve impact op de kwaliteit van het product.

Mijn Klacht:

Ik heb een probleem ondervonden met de kaas van Milner. Er zit geen vloeitje op de bovenkant van de plak kaas, waardoor deze plakt aan de verpakking en moeilijk te gebruiken is. Dit is erg onhandig en vermindert de kwaliteit van het product.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek Milner om dit probleem aan te passen, zodat de kaas goed verpakt is.

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 dagen geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Milner

Reactie van de melder van de klacht klagera195799a

3 dagen geleden - Jammer.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM