Klacht: Milka caramel

Rianne Aarts op 11 juli 2021 over Milka in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Milka
Status Open
Datum 11 juli 2021

Een consument heeft een Milka-reep gekocht die geen laagje caramel bevatte, terwijl dit bij eerdere aankopen wel het geval was. De consument vraagt zich af of dit een productiefout is en heeft om een reactie verzocht. De code op de reep is 00A3110443-04 met een houdbaarheidsdatum van 30.10.21.

Mijn Klacht:

Goeiemiddag. Vorige week een reep milka gekocht, maar daar zit geen laagje caramel in. Heb al vaker deze chocolade gekocht, maar dat zat altijd een laagje caramel in. Is dit een productie fout? De code op de reep is 00A3110443-04 02:57 tht 30.10.21.

Ik hoop op een reactie.

Met vriendelijke groet,

Rianne Aarts

Gewenste Oplossing:

Ik verwacht een reactie en een nieuwe chocolade reep, met caramel, die mijn favoriete smaak is.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM