Klacht: Niets geleverd

Mijnnaamketting op 19 mei 2017 over mijnnaamketting.nl in de categorie Internetshops - bedrukte produkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 19 mei 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hebben op dinsdag 8 mei 2017 een ketting besteld en € 19,95 extra betaald zodat deze binnen 8 werkdagen bezorgd zou wirden. We zitten nu op de 10e werkdag. Jullie maken niet waar wat op papier beloofd wordt, dus ik eis in ieder geval de € 19,95 terug. Het zou fijn zijn als jullie een telefoonnummer zouden vermelden als ‘professioneel’ bedrijf.
Ik ga ervan uit dat de ketting snel geleverd wordt en dat ik de extra kosten zsm teruggestort krijg!
Geen reactie mail en geen telefoonnummer!

Gewenste Oplossing:

Met niks ben ik tevreden.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over mijnnaamketting.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over mijnnaamketting.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM