Klacht: Dubbele afboeking

Noamourik op 03 juli 2017 over mijnnaamketting.nl in de categorie Internetshops - bedrukte produkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Status Open
Datum 3 juli 2017

Een klant van mijnnaamketting.nl heeft een armband besteld, maar ondervond een foutmelding tijdens de betaling. Na een tweede poging werd de betaling succesvol verwerkt, maar het bedrag werd twee keer van zijn rekening afgeschreven. De klant heeft geprobeerd contact op te nemen via Facebook, maar heeft geen reactie ontvangen en vraagt om hulp.

Mijn Klacht:

Ik heb een armband besteld bij mijnnaamketting maar toen ik ging betalen gaf de site een foutmelding. Dus ik ging voor de tweede keer de betaling doen en toen was het gelukt. Toen ik ging kijken op mijn rekening is het geld er twee keer afgegaan. Ik kan nergens contact met ze opnemen. Ik heb het geprobeerd via facebook maar geen reactie. Dus ik zou het fijn vinden als u zou helpen!

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn als ik het 1 keer het aankoop bedrag terug zou krijgen.

Beoordeling 6/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over mijnnaamketting.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over mijnnaamketting.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM