Klacht: Service van Miele (geen)

Lowlandguy op 14 juli 2015 over Miele in de categorie Huishoudelijke apparatuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Miele
Status Nieuwe klacht
Datum 14 juli 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Meedoen met actie van Miele? ….Ik wilde meedoen met een actie van Miele maar was het mailtje met de actie kwijt (ik doe nimmer mee met acties).
Daarom een mailtje naar Miele of ik het mailtje nog eens kon krijgen. Een week later kwam de reactie van Miele: De actie was voorbij, ik was te laat om mee te doen met een stofcassette actie van Miele, of ik contact wilde opnemen met het servicecentrum van Miele. Ik dacht ze gaan mij alsnog een leuke aanbieding doen….toch? Het Miele gevoel wilde ik.
Aansluitend contact opgenomen met Miele en kreeg mevrouw Haak aan de lijn, hoe de producten zijn van Miele, zo is mevrouw Haak niet! De actie was voorbij en ik kon niet meer meedoen! Waarom vraagt Miele mij dan te bellen? dat wist ze ook niet. Ik was zwaar teleurgesteld! en vertelde haar dit en dat ik het dan onzinnig vond dat Miele mij liet bellen… al die tijd die ik nu al kwijt was voor die paar rottige centen en een ontevreden gevoel… Wat nou Miele???

Een dag later kreeg ik een factuur per mail; afgelopen maandag een doosje van Miele: 2 doosjes stofzuigerzakken.
Ik had niets besteld, ik kon immers toch niet meer meedoen? Vandaag maar es met Miele gebeld, wederom met mevrouw Haak. Ze had zelf maar bedacht om mij toch mee te laten doen en omdat bijna alle klanten van Miele 2 doosjes bestelde had ze zelf bedacht dat ik er 2 wilde. Ik wil niet maar 2 doosjes! Ik wil er wel 10 en filters en nog meer dingen!
Wat nou communicatie? Ja u was telefonisch niet bereikbaar vertelde ze.
Ik vroeg om mij door te verbinden met haar manager, nou dat kon ze niet. Ze zou het zelf wel ff doorgeven….
etc etc etc…
Ik dacht ik dien een klacht in bij Miele, maar Miele heeft geen klachtenregeling…..kennelijk krijgen ze bij Miele nooit klachten….
Miele: immer besser……..????

Gewenste Oplossing:

Wanneer Miele mensen vriendelijk te woord staat en fatsoensnormen hanteert. Ik ben tevreden als ik, nadat ik met Miele gebeld heb, een goed gevoel heb en niet de neiging heb tot schreeuwen. Ik wil mijn verhaal kwijt, mijn ongenoegen. Mijn hele huis draait op Miele: ik wil service die past bij het product, ik wil een goed gevoel!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Miele

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Miele nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Lowlandguy
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM