Mijn Klacht:
Ik heb een Miele inbouwkoffieautomaat met vaste wateraansluiting, de CVA 5065.
Het is nu een aantal malen gebeurd dat tijdens het proces reinigen ontkalken de machine vastloopt, er staat bv ‘giet de opvangschaal leeg’, maar het apparaat staat helemaal vast.
Tot nu toe is het gelukt (na lange tijd en veel gedoe) het apparaat weer aan de gang te krijgen, maar het kan toch niet de bedoeling zijn dat een dure MIELE koffiemachine dit soort mankementen vertoont.
Het blijkt dat er koffieprut aan de achterzijde op de contacten valt. Deze koffieprut hebben we met veel gedoe grotendeels kunnen verwijderen, waardoor het apparaat het uiteindelijk weer ging doen.
Ik heb gelezen dat het plaatsen van een kunststof bakje ervoor zorgt dat er geen koffieprut aan de achterzijde op de contacten valt. Mogelijk is dat ook een oplossing voor de CVA 5065? Zo niet, dan graag een oplossing zodat het probleem is opgelost.
Gewenste Oplossing:
Oplossing van dit probleem.
Van een MIELE inbouwkoffieautomaat met vaste wateraansluiting verwacht ik dat er geen problemen zijn.


