Klacht: men beloofd, maar dan?

mariamei op 12 december 2012 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 12 december 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik werd gefeliciteerd met mijn cadeau, dat ik gewonnen zou hebben. Echter het blijkt een kans op een cadeau te zijn. Is hier al niet eens een uitspraak over geweest?

Gewenste Oplossing:

Ik denk zeker tw weten dat er ene uitspraak was over het feit, dat als je iets beloofd, je ook moet doen wat je zegt. Maar dezelfde mail blijkt dus nog steeds te bestaan: gefeliciteerd met uw cadeau en vervolgens als je er naar vraagt: geen antwoord meer.

ik ben te tevreden als men de tekst zou vervangen door kans op een cadeau, wel zo eerlijk en anders moet je een cadeau geven

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM