Klacht: Geen levering

Men at work op 14 juli 2016 over Men At Work in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 14 juli 2016

Een klant heeft op 29 juni een bestelling geplaatst bij Men At Work, maar heeft tot op heden, 14 juli, nog niets ontvangen. Ondanks eerdere beloftes van de klantenservice dat de artikelen begin deze week geleverd zouden worden, is de klant nu ook niet meer telefonisch bereikbaar en vraagt zich af of het bedrijf klanten misleidt in afwachting van een mogelijke faillissement.

Mijn Klacht:

29 juni online besteld, nu 14 juli maar nog steeds niets ontvangen. Vorige week waren ze nog telefonisch bereikbaar, en beloofden ze dat ik de artiken begin deze week in huis zou hebben. Niet dus. Nu zijn ze ook telefonisch niet meer bereikbaar. Houden ze hun klanten aan t lijntje om zoveel mogelijk nog te verkopen alvorens failliet te gaan? Lijkt t wel op. En dan kan de klant naar zijn geld fluiten!

Gewenste Oplossing:

Als ik binnen 2 dagen mijn bestelling alsnog ontvang

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Men At Work

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Men At Work nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM