Klacht: Yoghurt altijd over de datum en slechte kwaliteit

klager221f8307 op 26 oktober 2026 over Melkan in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Melkan
Status Open
Datum 26 oktober 2026

Er is een klacht ingediend over de kwaliteit van de yoghurt van Melkan, waarbij meerdere bakken over de datum bleken te zijn en de smaak en textuur als onacceptabel werden ervaren. De consument meldde dat de yoghurt aan het gisten leek en dat er problemen waren met de website van Melkan, waardoor contact opnemen moeilijk was.

Mijn Klacht:

Ik heb in de afgelopen twee weken zes bakken yoghurt van Melkan gekocht, maar elke keer waren ze al over de datum. Het lijkt alsof de yoghurt aan het gisten is, wat de smaak en textuur verder verpest. De 10% vet yoghurt is aan het gisten en de 2% vet yoghurt heeft een vieze textuur. Ik heb geprobeerd contact op te nemen met Melkan, maar de website werkt niet, waardoor ik geen ondersteuning kan vinden.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek u om dit probleem te onderzoeken en ervoor te zorgen dat de producten van goede kwaliteit en op tijd zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 dagen geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Melkan

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM