Mijn Klacht:
Beste Media Markt,
Enige tijd geleden ben ik naar de Media Markt gegaan omdat mijn laptop niet meer aan ging. De oplader bleek kapot. Met een nieuwe oplader was het probleem opgelost. De jongen achter de balie adviseerde om de laptop te resetten dan zou hij weer sneller werken en omdat ik aangaf dat er ook virussen opzaten adviseerde hij om er ook een Norton virusscanner op te zetten, deze waren toevallen in de aanbieding. Ik vertelde dat de laptop oud was en dat ik alleen de foto’s wilde overzetten naar een externe hardeschijf. Het ging mij voornamelijk om de foto’s. Maar doordat de jongen aangaf dat de laptop na resetten met behoud van gegevens en nieuwe virusscanner weer prima zou werken heb ik daar voor gekozen. Ik liet de laptop achter. Binnen een week zou ik gebeld worden om hem op te halen.
Na 2 weken nog niet gebeld te zijn, ben ik zelf gaan bellen. Ik werd doorverbonden en de medewerkers gingen overleggen en ik zou worden teruggebeld. Na weer een week te hebben gewacht ben ik maar naar de winkel gegaan en kon ik hem na de betaling van €49,- en een nieuwe oplader en de kosten van de Norton virusscanner gewoon meenemen. Was dus blijkbaar wel al klaar. Eenmaal thuis waren alle gegeven verdwenen. Ik ben dus weer teruggegaan naar de winkel en moest de laptop weer achterlaten omdat de gegevens misschien nog op te halen waren via de server van de Mediamarkt zelf. (kan zijn dat ik dit niet goed begrepen heb). Maar goed, laptop weer achtergelaten en ik zou gebeld worden. Dit is weer niet gebeurd dus heb ik er achteraan gebeld maar zonder succes dus weer op naar de winkel.
Mijn verhaal uitgelegd aan de medewerker en die kon mij niet goed helpen, wist niet goed wat er met de laptop gebeurd was. Hij opende een kast waarin ik mijn laptop uit elkaar zag liggen. Nadat ik had aangegeven de laptop te hebben gezien pakte de medewerker hem heel onzeker en ging hem in elkaar zetten. Door mijn slechte ervaring ben ik de laptop direct gaan checken waar de medewerker bij was om te kijken of de foto’s weer terug waren. Niet dus!!
Dus uitleg gevraagd, mijn vraag werd elke keer bij een andere medewerker doorgespeeld. Iedereen deed heel geheimzinnig dus het is nog steeds niet duidelijk waar mijn foto’s nu zijn. De medewerker adviseerde om datarecovery in te schakelen. Volgens hem waren zij gespecialiseerd in het terughalen van gegeven.
Nu heb ik een offerte ontvangen van datarecovery dat ze mijn foto’s kunnen terughalen maar dat gaat €495,- kosten.
Ik vind dat jullie deze kosten moeten betalen. Op deze manier kan ik mijn foto’s terugkrijgen. Jullie hebben mij geadviseerd om de laptop te resetten.
Ik verwacht spoedig een reactie te ontvangen.
Met vriendelijke groet,
Wendy Groen
[email protected]
Opdrachtnummer: ZW24642999
Tel: 0641254719
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als jullie de kosten van €495,- betalen voor het terughalen van mijn gegevens via datarecovery.

