Klacht: Nalatigheid van het verstrekken van informatie bevestiging het leveren en installeren van een tv!

Kimberleybuis op 22 augustus 2018 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 22 augustus 2018

Kimberley Buis heeft op 19 augustus een tv gekocht bij MediaMarkt in Rijswijk, met de afspraak voor levering en installatie op 22 augustus. Ondanks de belofte om op 21 augustus een bevestiging te ontvangen over het tijdstip van levering, heeft zij deze informatie niet gekregen en heeft zij meerdere keren contact opgenomen zonder resultaat.

Mijn Klacht:

Geachte heer mevrouw,

Mijn naam is kimberley buis ,en ik heb op de zondag 19 augustus een tv gekocht met het leveren en het installeren op het adres vrederustlaan 17 f ! Er is mij mededeelt door de verkoper van de media markt gevestigd in Rijswijk ,dat in overleg ik vrij heb genomen zodat ik thuis aanwezig kon zijn op woensdag 22 augustus voor de levering van de tv en de beugel die ik heb aangeschaft voor het monteren aan mijn muur! Er is mij medegedeeld dat ik een dag van te voren een mail of sms informatie zou krijgen de tijdstip voor de levering van de tv en beugel bevestiging van de tv!
Deze dag had maandag 21 augustus moeten zijn.
Dit is tot heden niet gebeurd ik heb wel 7 keer telefonisch verkeer gehad en contine kreeg ik te horen u word terug gebelt of in andere context geïnformeerd er word contact met u opgenomen! Ik ben er nu wel een beetje klaar mee ik heb een aanschaf van 1137.99 cent betaald inclusief de kosten betaald voor het installeren daar in tegen koop ik een beugel waar ik dan ook nog in mijn vrije tijd schroeven moest aanschaffen omdat die ook al niet inbegrepen was bij de de beugel !Als het aan mijn man ligt wil die gewoon zijn geld terug en naar een andere media winkel gaan waar die bekend is ,daar heeft die ook een tv aangeschaft waar die zelfs de beugel er gratis bij kreeg
Ik ben tevreden met mijn aankoop maar ik kan dus mijn man niet eens meer meenemen naar de media markt omdat die daar geen stap meer naar binnnen wil zetten omdat die dit volstrekt belachelijk vind! Ongeacht ik mijn aanschaf niet zal anuleren heeft dit mij qua bezorgen mijn vertrouwen in u winkel nog vestiging ernstig beschaamd!
Als ik vandaag op de afsproken tijd niet de tv in ontvangst retour ik inmiddelijk mijn geld voor de aanschaf terug,ik heb in overleg met de verkoper mijn vrije dag van werk opgenomen die ik niet doorbetaald krijgt! Er is onvoldoende rekening gehouden met mij als klant en het vertrekken van informatie van levering!

Ik hoop u hiermee volledig te hebben geïnformeerd,

Mvg kimberley buis

Gewenste Oplossing:

De kosten heb ik betaald voor het leveren en installeren,

Ik zou daarmee gecompenseerd worden want de hele levering is niet gegaan hoe mij dat verteld is door jullie personeel!

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM