Mijn Klacht:
Gister op 20 oktober zouden ze mijn telefoon brengen tussen 11:37 en 13:15 uur naar Roermond. 10 min van te voren belt medewerker Tarik of ik alles gereed heb en mijn paspoort klaar heb liggen. Ik zei hierop:”ik heb geen paspoort maar wel legitimatie”. Hierop zei die dat hij de telefoon niet komt brengen. Waarom ik vroeg waarom dit was omdag ik twee jaar terug mijn telefoon ook met ID-bewijs kon aannemen. Ik vroeg dit op een normale manier, omdat ik wilde weten of dit gewijzigd was. Ik kreeg hierop van allerlei dingen naar mij heen zoals: alles wat u nu zegt en wilt klagen gaat bij mij het ene oor erin en het ander oor eruit. Ik was zo verbaasd van dit antwoord dat ik sprakeloos was. Hierna vroeg ik of ik anders in 10 min mijn paspoort kon halen. Hierop antwoorde de kourier: wat denkt u nu dat ik op u ga wachten? Heb nog meer dingen te doen in mijn leven.
Weer sprakeloos hiervan en had hier geen reactie op, dus we ronden het gesprek af, maar hij had nog dit toe te voegen:
“Wel een beetje raar dat het bij duizenden mensen altijd goed gaat en hun wel weten wat ze moeten hebben klaarliggen maar behalve jij dan.” “Dan moet u de mails naar beter lezen”.
Dit allemaal gaat mij veel te ver en zo kan niemand een klant behandelen! Ik snap het als je een mindere dag hebt, maar dit was zo onredelijk terwijl ik nog niet eens geïrriteerd was dat mijn telefoon niet kwam. Ik vroeg alleen waarom het niet ging.
Na alles eindelijk een nieuwe afspraak kunnen maken, meteen voor de dag erop gekozen dus vandaag 21-10-2018.
Weer thuis zitten wachten en me verheugd op mijn nieuwe telefoon. Wordt ik op het laatste moment afgebeld dat het niet doorgaat omdat een medewerker ziek is. Ik vroeg of ze iets anders konden regelen omdat de dag van tevoren ook al misging. Dit zouden ze proberen en anders kreeg ik een mail als het niet lukte. Na 2 uur eindelijk een mail gekregen dat het dus echt niet doorgaat en weeeeer een nieuwe afspraak moeten maken!!
Dit kan toch niet als een medewerker ziek is dat er geen oplossing voor is!!!!
Gewenste Oplossing:
Ik hoop dat dit consequenties heeft voor medewerker Tarik, want dit was buiten gewoon!!! Telefoon maandag 22-10-2018, wel geleverd wordt.

