Klacht: vis uit het happy meal

patricia1986 op 29 december 2015 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 29 december 2015

Een klant uit Nederland uit zijn onvrede over het ontbreken van visopties in het Happy Meal van McDonald's. Zijn dochter, die van vis houdt, is teleurgesteld dat de visburger is vervangen door kibbeling, dat zij niet lekker vindt. De klant vraagt zich af of er in de toekomst weer een visburger beschikbaar zal zijn, gezien de vraag vanuit de moslimgemeenschap.

Mijn Klacht:

Goedenavond, ik heb eenhalf Marokkaans dochtertje die heel graag naar de Mac wilt voor de happy meal. ..nu heb ik eerst al problemen gehad dat visburger eruit is gehaald en nu kibbeling is maar die smaak is echt anders dan verse waardoor mijn dochtertje het niet wilde. In belgie gaven ze er gewoon visburger bij. En nu laatste x bij de kuip en zuidplein zeide ze dat ze nu helemaal niet meer vis kunnen kiezen bij het happy meal!!! Ik begrijp niet hoe dat komt aangezien er heel veel moslims komen eten! Kunnen ze binnenkort weer voor visburger kiezen of komt dat niet meer terug? Ik hoop dat het wel weer mogelijk is straks !

Gewenste Oplossing:

Als de visburger terug komt in het happy meal voor alle moslim kindjes is dat geweldig en natuurlijk voor andere die van vis houden :D

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM