Klacht: niet gekregen producten

rayenwillem op 17 april 2014 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 17 april 2014

Een klant van McDonald's heeft meerdere keren een bestelling gedaan via de drive-thru, maar ontving niet de gewenste producten. Bij navraag bleek dat er niet voor betaald was, maar de klant vond het onredelijk om naar binnen te moeten om te pinnen, aangezien dit de functie van de drive-thru ondermijnt. De klant suggereert dat het personeel beter opgeleid moet worden of dat de drive-thru verwijderd moet worden.

Mijn Klacht:

Ik heb deze week al twee keer een bestelling gedaan bij de drive en niet gekregen wat ik wou
Dan krijg ik te horen dat er niet voor betaald is dat zou kennen maar als ik dan vraag het alsnog te geven dan moet ik naar binnen om te pinnen daarvoor ga ik toch naar de drive anders had ik wel gelijk naar binnen gegaan
Maar als dit zo doorga dan kan u beter de drive weghalen of uw personeel beter opleiden

Gewenste Oplossing:

Als er beter personeel sta die luisterd wat de klant wil en vriendelijker is

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM